O iDid

Inoffice & Cowork

iDid Inoffice&Cowork to nowoczesne i atrakcyjne przestrzenie biurowe dla początkujących startup’ów, freelancerów oraz mikroprzedsiębiorców, którzy mogą wynająć pojedyncze miejsce do pracy ( biurko), Minibiura oraz sale do spotkań biznesowych, warsztatów, szkoleń wraz z kompleksową obsługą sekretarsko-biurową oraz usługami związanymi z prowadzeniem własnej działalności dla młodych firm: usług księgowych, prawnych oraz konsultingu biznesowego.

Biuro iDid to jasne, przestronne biuro na 11 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Do dyspozycji Najemców jest 430 m2 powierzchni biurowej, w pełni wyposażonej, w tym: 11 minibiur od 2 do 7 osób, dwa kameralne openspace dla coworkerów, 3 sale spotkań dla 5, 10 i 20 osób oraz aneks kuchenny z częścią jadalną oraz strefą chillout, budki telefoniczne do rozmów biznesowych i prywatnych oraz recepcja.
Masz ochotę popracować w przyjemnym otoczeniu, wyjść z domu, spotkać się z kontrahentem w profesjonalnym otoczeniu czy przeprowadzić szkolenie dla większej grupy osób?
Po to właśnie powstało iDid!
W otoczeniu biurowca znajduje się stacja metra Stokłosy, miejsca parkingowe w strefie wciąż bezpłatnego parkowania, liczne banki, restauracje, sklepy, piekarnia, apteka czy siłownia. Dla stałych najemców dysponujemy także miejscami w garażu naziemnym na 2 piętrze biurowca ( za dodatkową opłatą) Zależy Nam bardzo na stworzeniu komfortowej, nowoczesnej i inspirującej przestrzeni, która będzie nie tylko miejscem pracy, ale i swoistej społeczności przedsiębiorczych osób, które będą się tu czuły dobrze i twórczo spędzały czas, czerpiąc inspiracje od siebie nawzajem, przy nielimitowanym dostępie do pysznej, tureckiej kawy.

MISJA iDid

Misją iDid jest wspieranie nowoczesnej, dynamicznej, małej przedsiębiorczości i startupów poprzez udostępnienie atrakcyjnej i komfortowej przestrzeni do pracy oraz ogromnego potencjału jaki oferuje to miejsce. Chcemy współtworzyć wyjątkowe miejsce dla małego biznesu oraz kreowania świadomej przedsiębiorczości, zarówno w aspekcie biznesowym, jak i społecznym.

ATUTY iDid

LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja w sercu Ursynowa – tuż przy stacji metra Stokłosy

ADRES

Prestiżowy adres:
Al. KEN 93,
02-777 Warszawa

PRZESTRZEŃ

Komfortowe miejsca do pracy, spotkań i networkingu

XI piętro

Kameralne biuro na XI piętrze z widokiem na panoramę Warszawę

SPOTKANIA

Sale spotkań i konferencyjne od 4 do 30 osób

WYPOSAŻENIE

Bezpłatny dostęp do szybkiego internetu oraz urządzeń biurowych

ELASTYCZNOŚĆ

Dostęp do biura 24h/dobę, 7 dni w tygodniu

UDOGODNIENIA

Dostęp do strefy chilloutu, pysznej kawy oraz budek telefonicznych

WIZJA iDid

iDid to miejsce, które można współtworzyć i wypełniać zwykłą i niezwykłą treścią
iDid to miejsce nowoczesne, otwarte i inspirujące. Miejsce łączące prestiż z dostępnością.
iDid to miejsce nieograniczonych i wykorzystywanych możliwości biznesowych i społecznych.
iDid to miejsce efektywnej pracy w atrakcyjnym otoczeniu, miejsce spotkań i dialogu wyjątkowych ludzi.
iDid to miejsce które pobudza do działania, w którym rodzą się nowe idee, a sukces przybiera konkretne formy.

iDid to miejsce, które ma znaczenie...

TOP
Masz pytania? Chcesz umówić się na Dzień Próbny?

WPISZ SWOJE DANE, A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ NIEZWŁOCZNIE.

  Dzień Próbny w podanym terminie
  Proszę o przesłanie oferty odnośnie zapytania
  Wybierz lokalizację*:
  Czego ma dotyczyć oferta*:   
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez iDid sp. zo.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).*

  *Pola wymagane

  X
  MASZ PYTANIA?